V sobotu 15.10.2022 se někteří naši „ležkaři“ vypravili na závody ve Věžkách u Přerova. Vždy jsou tam závody zajímavé, výborně organizované, v letošním roce pořadatelé také využily na závody elektronické terče a tím jejich úroveň ještě zvýšily … jen tak dál, takové závody jsou potřeba.

Naši střelci a jejich výsledky – Pavel Hrabalík v kategorii mladších žáků nastřílel 297,9 bodů a umístil se na 14. místě, u starších žáků Lada Knotová si vylepšila svůj osobák na 303,7 bodu (blahopřejeme) a to jí stačilo na 8.místo, Štěpán Jánoš si střelil podle jeho dosavadních výsledků slabších 306,8 bodu, ale i to mu stačilo na 3.místo – blahopřejeme. Naši střelci se snažili o co nejlepší výsledky, ne vždy jim to vyšlo, takový je sport.

Všichni naši „ležkaři“ měli při závodu stejný problém – po prvních dvou, relativně slušných položkách, pokazili posledních 10 ran – je potřeba se zamyslet, zda před poslední položkou nebude vhodné zkontrolovat polohu včetně nastavení řemene, odpočinout si, vydýchat se a závěrečnou položku nastřílet v klidu – na závod je dostatek času, který takovýto postup umožńuje …

V sobotu 22.10.2022 se do závodů zapojí naši stojkaři v Ostravě na Ceně Olympu Ostrava – držme jim palce, ať dobře dopadnou.