V sobotu 22.10.202 vyrazili naši stojkaři na vzduchovkovou Cenu Olympu Ostrava, kterou pořádalo RSCM Ostrava – a pobrali téměř všechno, co mohli ….

VzPu 40 – společná kategorie dorostenci – Kateřina Popelková střelila slabších 398,3 bodu, to jí stačilo na vítězství, blahopřejeme, Radek Jančara si dal průměrných 380,3 bodu a obsadil 10.místo a konečně David Hrbáček si střelil druhý závod ve stoje za 349,9 bodu (nový osobák, blahopřejeme) a skončil na 14.místě.

VzPu 60 – společná kategorie junioři – Kateřina Kazdová střelila slušných 610,1 bodu, lehce pod osobák a obsadila 3.místo – blahopřejeme.

VzPu 60 – muži – Franta Schröpfer střelil na svém první závodu sezony průměrných 616,2 bodu a to mu stačilo na vítězství v kategorii – blahopřejeme.

Ze tří kategorií dvě první a jedno třetí místo, jeden osobák – to jsou na začátek sezony dobré výsledky, věřme tomu, že se budou v průběhu sezony dále zlepšovat. Za 14 dnů pojedou stojkaři znovu do Ostravy na Podzimní cenu Olympu Ostrava – doufejme, že se jim podaří výsledky zopakovat.