V sobotu 26.6. jsme vyrazili do Uherského Ostrohu, kde se střílelo 2.kolo malorážkové ligy mládeže Zlínska. Střelnice je tam světelně složitá a tento závod ještě nárazově foukalo, o to více je potřeba ocenit některé výsledky, zejména je-li to jeden z posledních závodů před prvním kolem ČPM v Ostravě.

V SM 60 máme výborný výsledek – Katka Popelková nástřelem 586 bodů (těsně pod svůj osobák) obsadila 1. místo v dorostenkách a ukázala, že v leže to opravdu umí. Jen tak dál, na ČPM jako když to najdeš … Katka Kazdová se svým průměrným nástřelem 561 bodů obsadila 9.místo v dorostenkách, Bára Popelková dala 549 bodů a obsadila 12.místo – v obou případech máme ještě na čem pracovat. V dorostencích byl nejúspěšnější Radek Jančara, který s nástřelem 567 bodů obsadil 5. místo, David Hrbáček pak nastřílel svých průměrných 536 bodů a obsadil 21. místo mezi dorostenci. Máme se kam zlepšovat … oba naši dorostenci na to mají.

V SM 3×20 to už tak skvělé nebylo – Katka Popelková dala průměrných 541 bodů a obsadila 5.místo. Katka Kazdová střílela svůj první standard a ustanovila si svůj první osobák – nástřelem 524 bodů obsadila 12.místo. Je skvělé, že máme už 2 dorostenky, které střílí standard a mohou tak reprezentovat náš klub na závodech.