Ve sváteční den 6.7. se v Uherském Ostrohu sešli střelci dorostenecké a juniorské kategorie, aby odstříleli kontrolní závod mládeže v disciplíně SM/LM 3×20. Na tomto závodu nemohli chybět i všichni naši střelci, kteří 3×20 střílí.

V dorostencích střílel Radek Jančara, který střelil 533 bodů (těsně pod svůj osobák), svůj první závod si střelil David Hrbáček, který si ustanovil svůj první osobák 450 bodů.

V dorostenkách střílela Katka Kazdová, která střelila 562 bodů a obsadila 3.místo.

Ve smíšené kategorii juniorů a juniorek střílel Franta Schröpfer, který nástřelem 569 bodů obsadil 3.místo, lepší umístění mu uteklo o jednu centrovou desítku.

Teď bude přes léto Letní vzduchovková liga mládeže, kde se potkají střelci do 18-ti let, jak střílející leže, tak i stoje. První závod bude už v sobotu 15.7. v Nivnici …, tak nezapomeňte potrénovat vzduchovku … Další malorážkové závody budou až 11.-13.8. v Plzni – 3.kolo KZR a o týden později rovněž v Plzni 3.společné kolo ČPM společně s Akademickým MČR. Do té doby můžete doladit drobné chyby, kterých se občas dopouštíte a trochu si také odpočinout …