Chladno, plískanice a nevlídné počasí – to je něco, co ovlivnilo zdraví našich střelců a proto jich bylo z našeho klubu na startovní čáře Vánočního kapříka 2022 tak málo …

V kategorii VzPu 30 do 12-ti let střílela Sabrina Svobodová, která nástřelem 301,3 bodu (nový osobák, blahopřejeme) obsadila 6.místo, ve spojené kategorii mládež do 14-ti let střílela Lada Knotová, která s výsledkem 305,1 bodu (těsně pod osobák) obsadila také 6.místo. Kapříci tedy putovali z Březolup pryč …., počkáme si do příštího roku, jestli některý z nich nezůstane doma … Cesta ze závodů nebyla pro nikoho příjemná, začalo hustě chumelit a doufáme, že všichni dojeli domů v pořádku.

Chtěl bych poděkovat všem členům i nečlenům klubu za pomoc při přípravě a organizaci závodů, všichni si zaslouží absolutorium, závod proběhl v pohodě a klidu …

To byl náš poslední závod v roce 2022, na další se vypravíme (pokud budou naši střelci zdraví) 7.ledna do Brna střílet na převíječky (ležkaři) nebo na přitahovače (stojkaři) … Také tréninky začnou až v roce 2023, to ale nikomu nebrání doma v průběhu dlouhého volna sušit nebo pracovat na své fyzické a psychické přípravě, aby v příštím roce všechny překvapil ….

Chtěli bychom všem členům klubu, jejich rodinným příslušníkům i příznivcům poděkovat za pomoc a podporu při organizaci našich závodů i při účasti na závodech v průběhu roku 2022, popřát jim všem hodně klidu, zdraví a pohody v průběhu vánočních svátků 2022 i v roce 2023. Těšíme se na další společnou práci na našem olympijském sportu.