O víkendu 14. a 15.1. nebyl nikde v okolí žádný závod, tak jsme opět vyrazili střílet do zahraničí – do Holíče na Slovensko na Mistrovství Trnavského kraje (MTK), které se střílelo v sobotu bez rozdílu věku, jen podle disciplín – je to blíž, než na většinu dalších závodů v našem okolí …. Mají pěknou, světlou střelnici v základní škole, jen musíte pěšky se střeleckým vybavením vylézt do 3.patra a pak to „rozdýchat“, ať můžete začít střílet. Závody to byly na převíječky, takže naši střelci museli doma najít dalekohledy a vzpomenout si na jejich používání … a našich závodníků nebylo v sobotu úplně málo … a dopadli dobře.

Disciplínu VzPu 40 střílel Radek Jančara, který si střelil nový osobák 389,4 bodu (blahopřejeme), obsadil v kategorii dorost 2.místo, v MTK místo 4., Štěpán Jánoš střelil těsně pod svůj osobák 349,3 bodu a obsadil v kategorii dorost 5.místo, v MTK místo 11.

Disciplínu VzPu 60 střelil Fanda Schröpfer těsně pod svůj osobák 618,8 bodu a kategorii muži vyhrál, v MTK obsadil 2.místo, Katka Kazdová střelila 598,7 bodu, kategorii kadetky vyhrála a v MTK obsadila 4.místo.

V neděli vyrazil na závody už jen Fanda Schröpfer, který v samostatném závodu slušným nástřelem 617,7 bodu kategorii mužů vyhrál …

Naše výsledky i umístění byly dobré a současně jsme si natrénovali i střelbu na papír, kterou budeme potřebovat na závodech v Brně příští neděli …