Než začnu cokoliv hodnotit, chci především poděkovat všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu závodů – ono není jednoduché nejdřív připravit startovky a sladit v nich požadavky všech přihlášených, připravit dostatek papírových terčů, v pátek večer postavit střelnici, vyladit terčová zařízení a osvětlení, po závodu zase všecho demontovat a uklidit atd. Chci tedy poděkovat členům klubu, rodičům mladých členů i všem ostatním, kteří nám se závody pomáhali – těm, kteří stavěli a uklízeli střelnici, starali se o terčová zařízení, rozhodčím na čáře i při počítání výsledků, u prezence, u občerstvení – zkrátka všem. Chci poděkovat i SSK Chropyně a Ondrovi Karlíkovi z Nivnice za zapůjčení 2 terčových zařízení SETA, bez kterých bychom závody nemohli uskutečnit. Díky všem z právě uvedených se nám podařilo závody s největším počtem závodníků (po několika omluvách střílelo celkem 113 střelců) za poslední roky uskutečnit. Závod oživila i účast 3 střelců ze Slovenska, kterým se náš závod líbil a těší se na další ročník …

A teď už jak dopadli naši členové – nejprve vzduchová puška 30 ran leže do 12-ti let – náš jediný zástupce Pavel Hrabalík si střelil 289,9 bodu (nový osobák, blahopřejeme) a obsadil 14. místo.

Vzduchová puška 30 ran leže do 14-ti let – tady už máme zástupců více – Barbora Popelková střelila 310,2 bodu a obsadila 8. místo, David Hrbáček střelil 307,9 bodu (nový osobák, blahopřejeme) a obsadil 12. místo, Lada Knotová si střelila svůj druhý závod v kariéře, v něm si také vylepšila svůj osobák (blahopřejeme) na 293,9 bodu a obsadila 20. místo – našim ležkařům se nástřely závod celkem podařil, všem blahopřejeme …

Vzduchová puška 40 ran stoje – dorost – Popelková Kateřina dala slabších 400,7 bodu a obsadila 4. místo, Kazdová Kateřina také slabších 398,7 bodu, které jí stačili na 5.místo, Radek Jančara si vylepšil osobák na 372,8 bodu (blahopřejeme) a obsadil 19. místo a konečně Patrik Fusek střelil 356,4 bodu a obsadil 23. místo.

Naši nejzkušenější střelci stříleli vzduchovou pušku 60 ran stoje a ani tam to nebylo špatné – František Schröpfer střelil svých průměrných 616,6 bodu a to mu zajistilo 1. místo, Kateřina Kolková si střelila 605,9 bodu a to jí stačilo na 6. místo a Radek Ondrašík mladší střelil 584,4 bodu a obsadil 14. místo – na vysvětlenou jeho výsledku je potřeba doplnit, že jeho terčové zařízení v průběhu závodu vykazovalo hodně chyb a nutné opravy mu komplikovali soustředění a projevili se na úrovni výsledku – naštěstí zařízení se i díky jeho spolupráci podařilo opravit a v dalších směnách už chyby nevykazovalo ….

Ještě jednou všem děkuji za pomoc, střelcům blahopřeji k jejich výsledkům a umístěním a těsíme se na výsledky z dalších závodů.