NOVINKY HISTORIE STŘELNICE ZÁVODY GALERIE SPONZOŘI KONTAKT

Vánoční kapřík 2016

Výsledková listina - Březolupy (21.12.2016)

Tradix Cup 2016

Výsledková listina - Březolupy (8.10.2016)

Katka Kolková na letošním MČR v Plzni v disciplíně SM 3 x 20 vystřílela druhé místo!

Katka Kolková na letošním ročníku finále ČPTM , které se uskutečnilo 27. a 28. 8. 2016 v Plzni zvítězila v malorážkových disciplínách SM 60 a Sm 3 x 20! Ve vzduchové pušce obsadila pěkné osmé místo.

Zlatá diabolka 2016

Výsledková listina - Březolupy (26.3.2016)

Vánoční kapřík 2015

Výsledková listina - Březolupy (16.12.2015)

Tradix cup 2015

Výsledková listina - Březolupy (10.10.2015)

Velká cena Osvobození

Výsledková listina - Březolupy (10.5.2015)

Zlatá diabolka 2015

Výsledková listina - Březolupy (28.3.2015)

Vánoční kapřík 2014

Výsledková listina - Březolupy (17.12.2014)

Tradix cup 2014

Výsledková listina - Březolupy (22.11.2014)

Naši střelci na Českém poháru talentované mládeže v Plzni.

Ve dnech 29.-31.8.2014 se nejlepší dorostenci SSK Březolupy zúčastnili finále ČPTM, které se tradičně koná na Armádním střeleckém stadionu v Plzni. Finálovému závodu předcházela dvě kvalifikační kola v Ostravě a jeden závod v Plzni. Z pěti našich střelců se do závěrečného finále prostříleli tři. Závod zahajoval v sobotu ráno náš nejlepší střelec ze vzduchové pistole Tomáš Paar. Slušný výsledek 351 bodů,však stačil ve velké konkurenci jen na 21.místo. Ve stejný den, ale odpoledne, nastupoval na start náš nejzkušenější závodník Radek Ondrašík, v nejtěžší disciplíně sportovní malorážka 3x20. S výsledkem 545 bodů získal krásné 10.místo. V neděli ráno Radek Ondrašík střílel svoji nejsilnější disciplínu vzduchovou pušku. Z kvalifikace postupoval na celkovém 6.místě. Závod se střílel na elektronické terče, kde se zásahy hodnotí na desetinná čísla. S fantastickým výsledkem 400,4 body vybojoval senzační stříbrné 2.místo. Odpoledne se střílela závěrečná disciplína sportovní malorážka 60 ran vleže. Radka zradila puška, která měla technickou závadu a s výsledkem 554 bodů skončil na 42.místě. Mladší Jakub Ondrašík se ze stejným výsledkem umístil na 43.místě.

Závěrem musím poděkovat všem našim zúčastněným střelcům za dobré výsledky a vzornou reprezentaci našeho střeleckého klubu.

Zdeněk Jančara, předseda SSK Březolupy

Zlatá diabolka

Výsledková listina - Březolupy (8.3.2014)
Výsledková listina (vleže) - Březolupy (8.3.2014)

Vánoční kapřík 2013

Výsledková listina - Březolupy (18.12.2013)

Tradix Cup 2013

propozice
Výsledková listina 1.kolo - Slušovice (19.10.2013)
Výsledková listina 2.kolo - Březolupy (9.11.2013)
Výsledková listina 3.kolo - Březolupy (23.11.2013)